Yaklaşan Önemli Etkinlikler - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Yaklaşan Önemli Etkinlikler

Yaklaşan Önemli Etkinlikler

0 Yorum

Ülkemizde gerçekleşecek olan yakın tarihli önemli etkinlikleri sizler için bir araya getirdik. İnceleyin, etkinliğinizi seçin, biletinizi alıp yerinizi ayırtın.

PUBG Mobile Dünya Şampiyonası

Dünyanın en iyi PUBG MOBILE takımı 8-9-10 Aralık tarihlerinde Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda belli oluyor!

PUBG MOBILE, Cumhuriyet’in 100. yılının kutlandığı 2023 yılında Türkiye’de dev bir espor organizasyonuna ev sahipliği yapıyor.

Mobil esporun zirvesi olarak kabul edilen ve en büyük espor organizasyonlarından biri olan 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın finallerine Ülker Spor ve Etkinlik Salonu ev sahipliği yapacak. Son şampiyonun Türk takımı S2G Esports olduğu turnuvada dünyanın en iyi 16 PUBG MOBILE takımı bu sene de kıyasıya mücadele edecek. 3 milyon dolar ödül havuzu bulunan turnuva, Türkiye esporu için önemli bir dönüm noktası olacak.

Dünyanın dört bir yanından bölgelerinin en iyi takımlarının yanı sıra Türkiye ve Çin’den davetli birer takımın yer alacağı PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nda rekabeti derinliklerine kadar hissetmek için Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda buluşuyoruz!

3 gün boyunca her güne özel ayrı gösteriler, birbirinden eşsiz etkinlikler, binlerce hediye ve uzun bir süre unutulmayacak bu espor deneyimi için siz de davetlisiniz!

Program:
12.00 – Kapı Açılışı
14.00 – Açılış Töreni/Ön Gösteri
15.00 – Maçlar
20.00 – Kapanış Gösterisi

Biletlere ulaşmak için tıklayın.

HAUSER

ÇELLO ÇALAN BİR ROCK YILDIZI: HAUSER, SOLO TURU “REBEL WITH A CELLO” KAPSAMINDA İSTANBUL’DA!

Enstrümantalistlerin kötü çocuğu ve kısaca HAUSER olarak bilinen 2Cellos’un kurucu üyesi, merakla beklenen dünya çapındaki ilk solo turnesi “Rebel with a Cello” kapsamında İstanbul’da sahne alacak. Klasik müzik tutkusunu dinamizmiyle şekillendiren, sosyal medya platformlarında milyarlarca dinlenme ve video görüntülemesi olan Hırvat çellist, Epifoni organizasyonuyla 18 Kasım 2023 akşamı Ülker Arena’da hayranlarıyla buluşacak.

Biletlere ulaşmak için tıklayın.

5. Alaittin Eraslan Tiyatro Günleri

Özel tiyatro tarihinin unutulmaz emekçisi anısına İzmir’de düzenlenen 5. Alaittin Eraslan Tiyatro Günleri başlıyor!

Türkiye’nin özel tiyatro tarihine ismini altın harflerle yazdıran ve 2013 yılında vahim bir sebeple aramızdan ayrılan Alaittin Eraslan anısına düzenlenen 5. Alaittin Eraslan Tiyatro Günleri, 30 Ekim – 26 Aralık 2023 tarihleri arasında İzmir’de tiyatroseverlerle buluşuyor.

Biletlere ulaşmak için tıklayın.

Chris de Burgh ile bir gece!

70’lerden günümüze hiç eskimeyen, birbirinden kıymetli şarkılarla mücevher gibi bir gece yaşayacak İstanbul… Romantizmin en yalın, en kalbe kazınan şarkıları Chris de Burgh’ün kadife sesi ve benzersiz sahne şovuyla hafızalara işlenecek.

Chris de Burgh “The Lady in Red”, “Don’t Pay the Ferryman”, “A Spaceman Came Travelling”, “The Traveller” gibi klasiklerini, diskografisinin en romantik şarkılarıyla beraber İstanbullu hayranlarına icra edecek.

Biletlere ulaşmak için tıklayın.

An Epic Symphony & Cem Adrian

Events Across Turkey’in bir kült haline gelen uluslararası ödüllü projesi An Epic Symphony, hafızalarda kalan Harbiye konserinden sonra ülkemizin en önemli seslerinden Cem Adrian’ı Night Flight Symphony Orchestra & Choir eşliğinde yeniden ağırlıyor.

Biletlere ulaşmak için tıklayın.

1923 Müzikal

Cumhuriyet kahramanlarının anısına saygıyla…

Cumhuriyetimizin 100. yılında, günümüzden tarihe uzanan büyüleyici bir müzikal yolculuk…

Kurtuluş Savaşı Müzesi’ne yapılan okul gezisi sırasında ortadan kaybolan dört arkadaş, kendilerini bir anda Mustafa Kemal’in Millî Mücadele’yi başlattığı Bandırma Vapuru’nda bulurlar.

Bandırma’yı sarsan dalgalardan Meclis’in açılışına, Büyük Taarruz’dan Cumhuriyet’in ilanına uzanan; genç, yaşlı, çocuk, kadın ve erkek nice isimsiz Cumhuriyet kahramanının yarattığı Millî Mücadele serüvenini müzik, dans, muhteşem sahne tasarımı ve multimedya şovu eşliğinde soluk soluğa izleyeceksiniz. 100 kişilik dev kadronun bu eşsiz performansını kaçırmayın!

Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın sinema filmi senaryosundan esinlenerek uyarlanmıştır.

1923 müzikalindeki Gazeteci Feride, Tahtakaşık Meliha, Er Reşat gibi isimler kurgusal karakterlerdir.

Bu büyük destandaki nice isimsiz kahramana saygılarımızla.

Biletlere ulaşmak için tıklayın.

00:00