Aytek Teoman - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa program Aytek Teoman
Aytek Teoman Istanbul aytek@mandal-la.com (552) 427 56 62

Sosyal Medya Bilgileri

Aytek Teoman

Aytek Teoman

Aytek Teoman, 1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise yıllarını Ankara’da geçirerek büyüyen Aytek, lise öğrenimi biter bitmez tası tarağı toplayıp İstanbul’a döndü.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde aldığı tiyatro eğitimiyle birlikte sahne tozu yuttu, oyun müzikleri yaptı, yönetmen yardımcılığına koştu.

Bu dönemde DJ kabinine de girip, İstanbul Beyoğlu’nda yıllarca sabahlara dek süren partilerde müziğe yön veren kişi oldu.

Radyo sektörüne ilk adımı 2011 yılında Number1 Türk FM ile attı. Number1 Türk FM’de hem müzik direktörü, hem de yayıncı olarak görev aldı. Number1 Türk FM’in gösterdiği başarı üzerine, Number1 Türk TV’nin de müzik direktörlüğü ona verildi.

Aytek, 2016 yılında kurumsal hayattan sıkılıp istifasını yönetime sundu ve tuhaf duygularla eve döndü.

Radyo macerasına devam etmek isteyerek bir internet radyosunun kuruluş ve yükseliş sürecinde yer aldı. Buradaki misyonunu da tamamlayıp yola tek başına devam etmek istedi ve Mandal’ı kurdu.

2019 Nisan’dan beri Mandal’da mikrofona konuşup, ona kulak veren insanlara ulaşmayı sürdürüyor.

00:00