Gözde Alço - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa program Gözde Alço
Gözde Alço Istanbul gozde@mandal-la.com (552) 427 56 62

Sosyal Medya Bilgileri

Gözde Alço

Gözde Alço

Gözde Alço, 1991 yılında Kırklareli’nde doğdu. Lise hayatının sonuna kadar, memleketi Babaeski’den ayrılmadı ama müzik onu hiç bırakmadı. Farklı tarzlarda müzik türleri ile haşır neşir olmaya lise zamanında başladı ve amatör olarak müzikle uğraşma yolculuğuna kendini kaptırmış oldu.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde Tarih Öğretmenliği bölümüne giriş yaptı ve lise yıllarında haşır neşir olmaya çalışmadığı amatör müzik çalışmalarını burada da sürdürdü. İşi bir adım öteye götürerek çeşitli etkinliklerde sahne de aldı.

Üniversite öğrenimi bittikten sonra okuduğu bölüm ile ilgili mesleğini icra etmedi ve özel bir şirkette bambaşka bir görev alarak hayatını sürdürdü. Gözde, 2016 yılından itibaren dinleyicisi olduğu Aytek ile yollarının kesişmesinin ardından Mandal ile de tanışmış oldu.

Bu tanışma, Gözde’yi önce diğer Mandal Yürekliler ile, sonra da mikrofon ile buluşturdu. Gözde, 2020 Kasım ayından beri Mandal’da, Fikirsel Dönüşüm adlı radyo programının yapım ve yayın sorumluluğunu almış durumda.

Fikirsel Dönüşüm’de Aytek ile birlikte mikrofon başında dinleyicilerine seslenen Gözde, tıpkı diğer yayıncılar gibi sabahlara dek süren yayınlar yapıp hayatı sorguluyor.

00:00