Yeni Bir John Wick Dizisi Yolda - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Yeni Bir John Wick Dizisi Yolda

Yeni Bir John Wick Dizisi Yolda

0 Yorum

John Wick serisinin yönetmeni Chad Stahelski “The Continental”in ardından yeni bir dizi daha geleceğini duyurdu.

Yönetmen Chad Stahelski’ye göre John Wick evreni büyümeye devam edecek. Keanu Reeves’li ilk filmin büyük başarıya ulaşmasının ardından gelen her devam filmi serinin eleştirel ve ticari başarısını katlarken, şimdi sırada Ana de Armas’ın başrolünü üstlendiği spin-off filmi “Ballerina” var.

Ayrıca bu evrende geçen ilk dizi, üç bölümlük “The Continental” de geçtiğimiz haftalarda Prime Video’da yayınlandı. 1970’lerde geçen dizi, Winston’ın nasıl yükseldiğini ve Continental Oteli’nin yönetici konumuna geldiğini anlatırken, John Wick filmlerinin aksiyon dolu dünyasından uzaklaştığı için biraz eleştirildi, ancak yine de hayranlardan geçer not aldı.

Bundan sonrasında John Wick evreninin nasıl ilerleyeceği, en az Keanu Reeves’in 5. film için dönüp dönmeyeceği kadar merak konusu. Chad Stahelski daha önceki açıklamalarında “John Wick 5” ve daha fazla devam filmi için hazırlıklarını sürdüğünü ancak yeterince iyi bir fikir olmadan film dünyasına dönmek istemediklerini vurgulamıştı.

Bunun yanı sıra yönetmen Collider ile gerçekleştirdiği bir röportajda, şu anda yeni bir John Wick dizisi üstünde çalışıldığını doğruladı ve proje ilerlediğinde yönetmen olarak görev almak istediğini belirtti.

Kaynak: Beyazperde

00:00