The Sims Filmi Geliyor - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler The Sims Filmi Geliyor

The Sims Filmi Geliyor

0 Yorum

EA, uzun yıllardır devam eden yaşam simülasyonu serisi The Sims’i gerçek bir filme uyarlayacak.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre, projeyi daha önce Disney+ için Loki’nin birinci sezonunu ve Netflix için Sex Eduction’ın birinci sezonunun dört bölümünü yöneten Kate Herron yönetecek. Herron’un senaryoya da katkıda bulunacağı söyleniyor.

Margot Robbie’nin yapım şirketi LuckyChap, Vertigo Entertainment’tan Roy Lee ve Miri Yoon’un yanı sıra Electronic Arts ile birlikte yapımcılığı üstleniyor.

Şimdilik filmle ilgili başka bir ayrıntı yok. Yani film uyarlamasının nasıl bir konuyu temel alacağı, oyuncu kadrosu gibi detaylar belirsiz.

SimCity’sinin yaratıcısı ikonik oyun tasarımcısı Will Wright tarafından yaratılan The Sims ilk olarak 2000 yılının başlarında piyasaya sürülmüştü. Yirmi yılı aşkın süredir devam oyunları ve genişleme paketleri ile 200 milyondan fazla kopya satış yapan The Sims tüm zamanların en çok satan video oyunu serilerinden biri olarak biliniyor.

Bu proje The Sims’e dayanan ilk uyarlama haberi de değil. 2007’de Fox, serinin kendi canlı çekim uyarlaması için hazırlanıyordu ancak Disney-Fox birleşmesinin ardından on yıldan uzun bir süre boyunca belirsiz bir şekilde kaldı ve 2019’da resmi olarak iptal edildi.

The Hollywood Reporter – IGN

00:00