Seksenler Ekibi Rasim Öztekin'i Anacak - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Seksenler Ekibi Rasim Öztekin’i Anacak

Seksenler Ekibi Rasim Öztekin’i Anacak

0 Yorum

Rasim Öztekin, İBB Şehir Tiyatroları Beylikdüzü Rasim Öztekin Sahnesi’nde düzenlenecek bir etkinlikle ölüm yıldönümünde anılacak. Gecenin tüm geliri, ÇYDD Rasim Öztekin Tiyatro Bursu’na bağışlanacak.

Usta sinema ve tiyatro oyuncusu Rasim Öztekin, üç yıl önce hayatını kaybettiği tarih olan 8 Mart’ta düzenlenecek özel bir etkinlikle anılacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Rasim Öztekin’in rol aldığı “Seksenler” dizisindeki rol arkadaşları İlker Ayrık ve Özlem Türkad’ın sunuculuğunu üstleneceği anma töreni, usta sanatçının tiyatro sahnesinden sinemaya ve televizyon dizilerine uzanan 41 yıllık sanat yolculuğunu anlatan belgesel gösterimiyle başlayacak.

Gecenin konser bölümünde ise “Seksenler” dizinindeki rol arkadaşları sanatçıyı şarkılarla anacak.

Aydın Sarman‘ın piyanosu eşliğinde Burcu Güven, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İlker Ayrık, Berat Yenilmez, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Onur Dilber ve Hakan Bulut, 80’ler şarkılarını seslendirecek.

Gazete Duvar

00:00