Parkta Müzik Var Etkinlikleri Başlıyor - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Parkta Müzik Var Etkinlikleri Başlıyor

Parkta Müzik Var Etkinlikleri Başlıyor

0 Yorum

Müzikseverler için keyifli bir etkinlik hazırlayan Ataşehir Belediyesi, farklı müzik türlerinin ritimlerini parklara taşıyor.

Müzikseverler için keyifli bir etkinlik hazırlayan Ataşehir Belediyesi, farklı müzik türlerinin ritimlerini parklara taşıyor. 9 Temmuz Salı günü başlayacak “Parkta Müzik Var” etkinlikleri Temmuz ayı sonuna kadar sürecek.

Temmuz ayı sonuna kadar sürecek olan müzik dolu etkinlikler, Ataşehir’deki 8 farklı parkta düzenlenecek. Etkinlikler akşam saat 20.00’de başlayacak. Pop müzikten türkülere, caz müzikten 80’lere kadar farklı müzik türlerini Ataşehir’deki parklara taşıyacak olan “Parkta Müzik Var” etkinliklerinin ilki Esatpaşa Mahallesi’ndeki Aşık Veysel Parkı’nda yapılacak.

“Sandalyeni kap gel” sloganıyla hazırlanan “Parkta Müzik Var” etkinlikleri; 9 Temmuz’da Esatpaşa Mahallesi Aşık Veysel Parkı’nda, 11 Temmuz’da Mustafa Kemal Mahallesi Şükrü Sarıtaş Parkı’nda, 12 Temmuz’da Fetih Mahallesi Buhara Parkı’nda ve 16 Temmuz’da İçerenköy Mahallesi Meskenler Parkı’nda düzenlenecek.

Etkinlikler; 18 Temmuz’da Atatürk Mahallesi 8 Mart Kadıneli Parkı’nda, 23 Temmuz’da Kayışdağı Mahallesi 80. Yıl Cumhuriyet Parkı’nda, 25 Temmuz’da Küçükbakkalköy Mahallesi Nazım Hikmet Parkı’nda ve 30 Temmuz’da ise Mevlana Mahallesi 30 Ağustos Parkı’nda devam edecek. Ataşehir Belediyesi, müzik ve dans severlerin keyifli vakit geçirecekleri bu etkinliklere herkesi davet ediyor.

00:00