Moğollar'dan Yardım Konseri - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Moğollar’dan Yardım Konseri

Moğollar’dan Yardım Konseri

0 Yorum

Sosyal ve toplumsal konularda sorumluluk almaktan asla çekinmeyen efsane müzik grubu Moğollar, bu defa da Çanakkale’de yangının yaralarını sarmak için sahnede.

Türk müziğinin 55 yıllık çınarı, 30 Eylül Cumartesi akşamı Çanakkale Kültür Merkezi’nde sahne alacak ve etkinliğin tüm geliri İDA Dayanışma Derneği ve Çanakkale İtfaiyesi aracılığıyla yangından zarar gören köylere aktarılacak.

Grubun konser ile ilgili sosyal medyadan yaptığı çağrı ise şöyle;

Desteğinize ihtiyacımız var!

Yaz boyu soluğumuzu kesen yangınların yaralarını bir nebze olsun sarmak ve İtfaiye teşkilatımıza desteğimizi göstermek için 30 Eylül Cumartesi akşamında Çanakkale Kültür Merkezi’nde sahne alacağız.

Çanakkale Belediyesi’nin katkılarıyla İtfaiye Haftası’na özel düzenlenen bu konserin tüm geliri İDA Dayanışma Derneği aracılığıyla yangından zarar gören köylere aktarılacak.

Tüm Çanakkale halkını konsere gelip yangından etkilenenlere destek ve itfaiye teşkilatımıza moral olmaya davet ediyoruz. Etkinliğe gelemeyecek olanlar da destek bileti satın alabilir.

Dayanışmak güzeldir!

Biletlere ulaşmak için tıklayın.

00:00