Miriam Margolyes: Harry Potter'ı Artık Aşın - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Miriam Margolyes: Harry Potter’ı Artık Aşın

Miriam Margolyes: Harry Potter’ı Artık Aşın

0 Yorum

Harry Potter’da Profesör Sprout’a hayat veren Miriam Margolyes, serinin yetişkin hayranlarını kızdırdı: “Bu kitap ve film çocuklar için, artık aşın.”

82 yaşındaki oyuncu Miriam Margolyes, J.K. Rowling’in kitaplarından uyarlanan Harry Potter film serisinde Profesör Sprout’u canlandırdı. BAFTA ödüllü oyuncu, bunun harika olduğunu ve rolü için de minnettar olduğunu söylemesine rağmen, yetişkin hayranların bunu aşmaları gerektiğini de belirtti.

Yeni Zelanda’da 1News ile yaptığı röportajda Margolyes, “Harry Potter hayranları için endişeleniyorum. Şimdiye kadar bunu aşmış olmalılardı. Bu 25 yıl önceydi ve çocuklar içindi. Bence çocuklar içindi. Ama onlar buna takılıp kalıyorlar. İnsanlar ‘Ah, Harry Potter temalı bir düğün yapıyoruz’ diyorlar ve ben de ilk eğlenceli gecelerinde ne olacağını düşünüyorum. Harry Potter harika, ona minnettarım ama bitti’ dedi.

Filmin uzun süredir hayranı olanlar ise oyuncunun bu sözlerinden memnun kalmadı. Margolyes’in açıklamaları, sosyal medyada tartışma yarattı.

Hayranlardan biri, “Neden sırf büyüdük diye sevdiğimiz şeylerden vazgeçmek zorundayız? Bazılarımız henüz eğlenmeyi bitirmedi” derken başka bir kullanıcı ise, “Az önce bir Harry Potter maratonu yaşadım ve 30 yaşındayım” gibi açıklamalarda bulundu.

OdaTv

00:00