Kuvvetli Bir Alkış'tan İlk Fragman Geldi - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Kuvvetli Bir Alkış’tan İlk Fragman Geldi

Kuvvetli Bir Alkış’tan İlk Fragman Geldi

0 Yorum

Yönetmen ve senarist Berkun Oya’nın yeni mini dizisi ‘Kuvvetli Bir Alkış’tan ilk fragman yayınlandı. Dizi 29 Şubat’ta Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

Türkiye’de farklı toplumsal kesimler arasındaki gerilimleri ve karşılaşmaları anlatan, Kızıl Goncalar ve Kızılcık Şerbeti gibi popüler dizilerde kullanılan temaların öncüsü sayılan Netflix yapımı ‘Bir Başkadır’ dizisiyle ismini geniş kesimlerin duyduğu senarist ve yönetmen Berkun Oya, ‘Cici’ adlı dizisinden sonra şimdi de ‘Kuvvetli Bir Alkış’ adlı mini diziyi izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Yapımını Krek Film’in üstlendiği diziden ilk fragman Netflix’in resmi sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Başrollerinde Aslıhan Gürbüz, Fatih Artman ve Cihat Süvarioğlu’na yer veren mini dizi, anne, baba ve çocuktan oluşan bir çekirdek ailenin on yıllara yayılan yolculuğunu, birbirleriyle ve onları çevreleyen toplumla çatışmalarını kendine özgü bir evren yaratarak anlatıyor.

‘Kuvvetli Bir Alkış’ın konusu şöyle:

Anne, baba ve çocuk… Portakalda vitamin olduğu geçmişe duyduğu özlemle, varoluşun doğasını sorgulayan bir çocuk… Çekirdek bir ailenin on yıllara yayılan yolculuğunu konu alan hikaye, aile fertlerinin birbirleriyle ve onları çevreleyen toplumla çatışmalarını anlatıyor.

00:00