Keanu Reeves'in İlk Romanı Geliyor - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Keanu Reeves’in İlk Romanı Geliyor

Keanu Reeves’in İlk Romanı Geliyor

0 Yorum

Keanu Reeves ve Britanyalı bilim kurgu yazarı China Miéville’in iş birliğiyle Reeves’in ilk romanı çıkıyor. Kitap, Reeves’in ilk olarak 2021’de yayımladığı BRZRKR çizgi roman serisinin kurmaca dünyasında geçiyor. Kitap 23 Temmuz’da okurlarla buluşacak.

Keanu Reeves, Arthur C. Clarke Ödüllü, Britanyalı bilim kurgu yazarı China Miéville’in de desteğiyle bu yıl ilk romanını yayımlayacak. İkilinin ortak imzasının taşıyacak romanın adının ‘The Book of Elsewhere’ (Başka Yerlerin Kitabı) olması planlanıyor.

23 Temmuz’da Britanya’nın meşhur yayınevi Penguin etiketiyle okurlarla buluşacak eser, ölümsüz bir savaşçının ölümsüzlüğünü anlamak için çıktığı bin yıllık yolculuğu konu alıyor.

Matrix ve John Wick serilerindeki rolleriyle tanınan 59 yaşındaki Reeves, Miéville’le çalışmanın “olağanüstü” olduğunu söyleyerek “China tam da umduğum şeyi yaptı, hikayeye ve çok sevdiğim BRZRKR dünyasıyla nasıl oynamak istediğine dair net bir mimariyle geldi. Onun vizyonu beni çok heyecanlandırdı ve bu işbirliği sürecinin bir parçası olmaktan onur duydum.”

HAKLARINI NETFLİX SATIN ALMIŞTI

BOOM! Studios’un çizgi romanı BRZRKR’ın haklarını Netflix satın almıştı. Çizgi romandan önce bir film ve ardından bir anime dizisi uyarlanacak.

Reeves’in yarattığı BRZRKR’ın yazarlığını Reeves ve New York Times çok satanlar listesine giren yazar Matt Kindt, çizerliğiniyse ünlü Marvel sanatçısı Ron Garney üstleniyor.

Artıgerçek

00:00