Göbeklitepe ve Zeugma'da Ziyaretçi Rekoru - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Göbeklitepe ve Zeugma’da Ziyaretçi Rekoru

Göbeklitepe ve Zeugma’da Ziyaretçi Rekoru

0 Yorum

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Göbeklitepe Ören Yeri ve Zeugma Mozaik Müzesi’nin günlük ziyaretçi rekorunu kırdığını bildirdi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü, Urfa’daki Göbeklitepe Ören Yeri’nin bugün 11 bin 454 ziyaretçiyi ağırlayarak günlük ziyaretçi rekoru kırdığını bildirdi.

Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Şanlıurfa Göbeklitepe Ören Yeri, bugün 11 bin 454 ziyaretçiyle tüm zamanların günlük ziyaretçi rekorunu kırdı. İlginize çok teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz” ifadesi kullanıldı.

ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ, 5 BİN 660 KİŞİYLE GÜNLÜK ZİYARETÇİ REKORU KIRDI

Bakanlığın verilerine göre Antep’deki Zeugma Mozaik Müzesi’nin bugün 5 bin 660 kişiyi ağırlayarak günlük ziyaretçi rekoru kırdığını bildirdi.

Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Gaziantep Zeugma Mozaik Müzemiz, bugün 5 bin 660 ziyaretçiyle tüm zamanların günlük ziyaretçi rekorunu kırdı. İlginize çok teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz” ifadesine yer verildi.

AA

00:00