Dünya Anne Şarkıları Marmaris'te Yankılandı - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Dünya Anne Şarkıları Marmaris’te Yankılandı

Dünya Anne Şarkıları Marmaris’te Yankılandı

0 Yorum

Marmaris Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Fazıl Say, Serenad Bağcan’ın seslendirdiği Dünya Anne Şarkıları ile unutulmaz bir konsere imza attı.

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, 3. Marmaris Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’nde unutulmaz bir konser verdi. Marmaris Amfi Tiyatro’da gerçekleşen konseri yaklaşık 5 bin kişi izledi. Amfitiyatro’yu dolduran izleyicilere Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü ile Marmaris’te tatil yapan ünlü sanatçı Emel Sayın da eşlik etti.

Kadın şairlerin şiirlerini, isyanlarını, dramlarını ve cesaretlerini notalara döken Fazıl Say’a ilgi büyüktü. Yekta Kopan’ın sunuculuğunda gerçekleşen konserde şarkıları güçlü sesiyle solist Serenad Bağcan seslendirirken, Say’a kontrbasta Volkan Hürsever, davulda Ferit Odman eşlik etti.

Şükûfe Nihal Başar, Ayten Mutlu, Gülten Akın, Nilgün Marmara, Sezen Aksu, Furuğ Ferruhzad, Birhan Keskin, Ece Temelkuran, Didem Madak, Bejan Matur ve Selenay Koçer’in şiirlerinin seslendirildiği konser ‘İnsan İnsan’ eseriyle sona erdi.

İHA

00:00