Yeliz Akyol Mandal Radyo'ya Konuk Oldu - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa canli baglantilar Yeliz Akyol Mandal Radyo’ya Konuk Oldu

Yeliz Akyol Mandal Radyo’ya Konuk Oldu

0 Yorum

‘Sendrom’ adlı yeni teklisiyle beğeni toplayan Yeliz Akyol, Mandal Radyo’da Aytek Teoman’ın canlı yayın konuğu oldu.

Son yıllarda kendisine ait söz ve besteleriyle dikkatleri üzerine çeken Yeliz Akyol, Mandal Radyo’da Aytek Teoman’ın canlı yayın konuğu oldu. İkili arasındaki keyifli sohbet, dinleyicilerden beğeni topladı.

ÖĞRENCİLERİMDEN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜM

Aynı zamanda bir müzik öğretmeni olan Yeliz Akyol, yeni teklisi Sendrom’un çıkışının ardından öğrencilerinden de büyük ilgi gördüğünü söyledi. Aytek Teoman’ın; “öğretmenlik devam edecek mi?” sorusu üzerine, “her ne olursa olsun öğretmenliği bırakmam, öğretmenlik benim büyük aşkım” yanıtını verdi.

YAZLIK ŞARKI GELİYOR

Yeliz Akyol, duygusal bir şarkı olan ‘Sendrom’un ardından bu kez yaz aylarına damga vuracak kıpır kıpır bir şarkı hazırladığının müjdesini verdi. Akyol, Youtube’da 60 binin üzerinde izlenme sayısına ulaşan Sendrom’un başarısının ardından, bu kez tatil beldelerinde insanları dans ettirecek yeni şarkısını hazırladığını söyledi.

AŞK MI PARA MI SORUSU

Özel hayatıyla ilgili de samimi açıklamalarda bulunan Yeliz Akyol, “Aşk mı para mı?” sorusu üzerine; “Tabii ki aşk! Para her zaman kazanılır ancak aşkı bulmak hiç kolay değil. Aşkı bulduğunuzda ona sımsıkı sarılın” yanıtını verdi.

İki saatten fazla süren canlı yayın, keyifli bir sohbet ve canlı canlı söylenen şarkılarla noktalandı.

00:00