Britney Spears'ın Anı Kitabı Rekora Koştu - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Britney Spears’ın Anı Kitabı Rekora Koştu

Britney Spears’ın Anı Kitabı Rekora Koştu

0 Yorum

Britney Spears’ın anılarını yazdığı “Woman In Me” (İçimdeki Kadın) adlı kitabı, piyasaya çıktıktan sadece bir gün sonra rekor kırdı.

Britney Spears’ın anılarını topladığı “Woman In Me” (İçimdeki Kadın) adlı kitabı, şimdiden tarihe geçti. Spears’ın şöhret, kariyer, annelik, özgürlük konularına odaklandığı ve dün piyasaya çıkan anı kitabı, çıkışından sadece saatler sonra tarihin en çok satan ünlü anı kitabı oldu.

Spears, kitap satışındaki rekor haberini, “Oluyor. Kitabım tarihin en çok satan ünlü anı kitabı oluyor ve sadece bir günde. Destek veren tüm hayranlarıma teşekkür ederim. Hepinizi seviyorum” sözleriyle sosyal medyada paylaştı.

Kitap piyasaya çıkmadan önce, ön siparişte de rekor kırmış, en çok ön sipariş verilen kitap olmuştu. Yayınevi yöneticisi Cade Hudson, ön siparişte dokuz milyon kopyanın satıldığını açıklamıştı.

Böylece Britney Spears’ın anı kitabı, Prens Harry’nin ön siparişte üç milyon satan “Spare” (Yedek) kitabını katlayarak, kurgu olmayan kitaplar arasında tüm zamanların en çok ön sipariş verileni olmuştu.

Kaynak: NTV

00:00