Beterböcek Efsanesi Geri Dönüyor - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Beterböcek Efsanesi Geri Dönüyor

Beterböcek Efsanesi Geri Dönüyor

0 Yorum

Sinema tarihinin 1988 tarihli kült fantastik komedi filmi Beterböcek’in (Beetlejuice) 36 yıl aradan sonra gelen devam filminin vizyon tarihi açıklandı.

Fantastik filmleriyle tanınan dünyaca ünlü yönetmen Tım Burton’ın 1988 tarihli kült filmi Beterböcek’in (Beetlejuice) devam filminin vizyon tarihi belli oldu. Yapım şirketi Warner Bros’un sosyal medya platformu X’ten yaptığı paylaşımda filmin posteri, ismi ve vizyon tarihi açıklandı. Buna göre film, 6 Eylül 2024’te vizyonda olacak.

Ayrıca, Michael Keaton, Winona Rider ve Catherine O’Hara’nın yer aldığı ilk filmin devam yapımı olan Beetlejuice 2’nin adı “Beetlejuice Beetlejuice” olarak değiştirildi.

Beterböcek 2’nin (Beetlejuice Beetlejuice) kadrosunda, Filmin 1988 tarihli ilk versiyonunun kadrosunda da yer alan Michael Keaton, Winona Rider ve Catherine O’Hara‘nın yanı sıra Jenna Ortega, Monica Bellucci, Willem Dafoe ve Justin Theroux gibi oyuncular da var.

00:00