Beetlejuice 2'den İlk Fragman Yayınlandı - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Beetlejuice 2’den İlk Fragman Yayınlandı

Beetlejuice 2’den İlk Fragman Yayınlandı

0 Yorum

Bu yıl sinemaseverlerle buluşacak olan Beetlejuice 2’den ilk fragman yayınlandı. Tim Burton’ın imzasını taşıyan film, 1988 yapımı orijinal filmin ana kadrosunu yeniden bir araya getiriyor.

Beetlejuice Beetlejuice fragmanı paylaşıldı. Tim Burton imzalı Beterböcek 2 filmi, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu ile geri dönüyor.

Sinema dünyasında Beetlejuice macerası 1988 senesinde başlamış ve yapım kısa süre içerisinde bir klasik hâline gelmişti. Alec Baldwin, Geena Davis, Michael Keaton ve Winona Ryder gibi oyuncuları kadrosunda barındıran yapım, aynı zamanda Akademi Ödülleri’nden En İyi Makyaj kategorisinde Oscar ile dönmüştü.

15 milyon dolarlık bütçesine karşılık 73 milyon dolar hasılat elde eden yapımın devam macerasının çekilmesine kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak sonrasında çeşitli nedenlerle bu proje defalarca rafa kaldırılmıştı.

Aradan geçen 36 yılın ardından, Tim Burton hayranları bir kez daha Beetlejuice’un dünyasına geri dönmeye hazırlanıyor. İlk filmin yıldızları, ikonik rollerine geri dönerken oyuncu kadrosu yeni oyuncularla da güçlendiriliyor.

Michael Keaton Beterböcek rolünü, Winona Ryder Lydia Deetz rolünü ve Catherine O’Hara Delia Deetz rolünü bir kez daha canlandırıyor.

Yeni katılanlar arasında ise Lydia’nın kızı Astrid rolünde Wednesday dizisinin yıldızı Jenna Ortega, gizemli Rory karakteri rolünde Justin Theroux, Beterböcek’in eşi rolünde Monica Bellucci ve henüz adı bilinmeyen bir karakterle Willem Dafoe yer alıyor. Dafoe, oynadığı karakter hakkında bilgi verirken “uyandığında kendisini yaşamla ölüm arasında yanlış tarafta bulan bir B-filmi aksiyon yıldızı” ifadesini kullanmıştı.

Çekimleri Aralık 2023’te tamamlanan Beterböcek 2’den ilk görseller geçen günlerde paylaşılmıştı. Şimdi ise yapımdan ilk fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

00:00