Anjelika Akbar'dan Kadınlar Günü'ne Özel Konser - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Anjelika Akbar’dan Kadınlar Günü’ne Özel Konser

Anjelika Akbar’dan Kadınlar Günü’ne Özel Konser

0 Yorum

Kuruluşunun yüzüncü yılında Türk Kadınlar Birliği İzmir Şubesi, 5 Mart’ta ‘Kadın Eğitim Projesi’ yararına düzenleyeceği ‘Anjelika Akbar Ahenk Konseri’ ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayacak.

Anjelika Akbar, İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde 5 Mart 2024’te çok özel bir performansa imza atacak. Konser, Türk Kadınlar Birliği İzmir Şubesi Kadın Eğitim Projesi yararına gerçekleştirilecek.

Türk Kadınlar Birliği İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Sevtap Şirin; “İzmir’de kırılgan bölgelerdeki kadınların toplumsal yaşamda ekonomik, siyasal ve sosyal olarak güçlenmelerine katkıda bulunmak, ekonomik özgürlük kazanmaları için çalışma hayatına katılmalarını desteklemek amacıyla eğitim alabilecekleri bir eğitim merkezi ve yanında çocuklarını güvenle bırakabilecekleri bir ana sınıfı, kreş tesis etmek için bir proje hazırladık. Bunun için farklı etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında sergiler yaptık. Değerli sanatçımız Anjelika Akbar’ın Ahenk Konseri “Kadın Eğitim Projesi” yararına gerçekleştirilecek ve kadınların güçlenmesine yönelik bu projemize katkıda bulunulacaktır” diyerek herkesi Kadınlar Günü Özel konserine ve Kadın Eğitim Projesi’ne desteğe davet etti.

Yakın zamanda ‘Ahenk 432’ adlı albümü ve ardından ‘Başlangıç / Beginning 432’ ve ‘Melody 432’ teklilerini yayınlayan Anjelika Akbar; ‘Ahenk Konseri’ ile 5 Mart tarihinde İzmirli müzikseverlerle buluşacak.

00:00