Akmerkez'de Ücretsiz Eurovision Etkinliği - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Akmerkez’de Ücretsiz Eurovision Etkinliği

Akmerkez’de Ücretsiz Eurovision Etkinliği

0 Yorum

Eurovision Şarkı Yarışması’nın 11 Mayıs’taki büyük finali için Akmerkez özel bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Akmerkez’deki Üçgen Teras’ta 15.00’da başlayacak yayınlarla Eurovision’un nabzının tutulacağı etkinlik ücretsiz olacak.

Eurovision Şarkı Yarışması 2024’ün bu seneki büyük finali için Akmerkez’de canlı yayın etkinliği yapılacak. 11 Mayıs Cumartesi saat 15.00’te başlayacak etkinlikte canlı yayın saat 22.00’de, Etiler’de bulunan alışveriş merkezinde Üçgen Teras’ta başlayacak. Sürpriz isimlerin de katılacağı etkinliğe girişler Akmerkez uygulaması üzerinden alınacak kodla ücretsiz olarak yapılacak.

Katılımın ücretsiz olduğu gece boyunca, misafirler, Abba, Celine Dion, Loreen, Ruslana, Sertab Erener gibi Eurovision’un eski yarışmacılarına ve geçmiş yılların şarkılarına bir yolculuk yapacak.

ETKİNLİK GECE 02.00’YE KADAR SÜRECEK

Sürpriz isimlerin katılımıyla OGAE Türkiye iş birliğiyle gerçekleşecek olan bu keyifli etkinliğe giriş, Akmerkez mobil uygulaması üzerinden alınacak kod ile ücretsiz olarak yapılacak.

ArtıGerçek

00:00