Ajda Pekkan Bodrum'u Salladı - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler Ajda Pekkan Bodrum’u Salladı

Ajda Pekkan Bodrum’u Salladı

0 Yorum

Türk pop müziğinin süperstarı Ajda Pekkan, Bodrum Antik Tiyatro’da verdiği konser ile hayranlarını büyüledi. Pekkan müzikseverlerin yoğun isteği üzerine üç kez bis yaparak sahnesini yaklaşık kırk dakika uzattı.

Muğla’nın Bodrum ilçesindeki tarihi Antik Tiyatro’da konser veren Ajda Pekkan’ı yaklaşık iki bin hayranı izledi. Ajda Pekkan, saatler öncesinden tüm biletleri tüketen hayranlarına uzun süre hafızalardan unutamayacakları bir gece yaşattı.

Hemen hemen her konserinde hayranlarına olan düşkünlüğünü dile getiren süperstar “Müzik piyasanın en duygusal insanlarından biriyim bunun sebebi ise yıllardır birbirimize olan sevgimiz hepinizi çok seviyorum” diyerek konser alanını hınca hınç dolduran sevenlerine teşekkür etti.

DAKİKALARCA ALKIŞLANDI

Muhteşem sahne performansının yanı sıra kendisine eşlik eden dansçılarıyla birlikte bir an olsun yerinde durmayarak dans eden Ajda Pekkan, harika yorumuyla seslendirdiği şarkılarına ise binlerce hayranı eşlik etmeyi ihmal etmedi.

Sarı bir elbise ile sevenlerin karşısına çıkan Ajda Pekkan, tarzıyla göz kamaştırdı. Ajda Pekkan üç kez ayrıldığı sahneye tekrar tekrar dönerek üç kez bis yaptı, konserini yaklaşık 40 dakika uzattı. Sanatçı, konser sonunda dakikalarca ayakta alkışlandı.

Sözcü

00:00