2.400 Metrede Festival: Palandöken Caz Maz - Mandal Radyo
Mandal Radyo : Canlı Yayın İrtibat Numarası - (552) 427 56 62 Mandal Radyo : Sosyal Medya Hesaplarımız: - Twitter (X) - Instagram: @MandalRadyo
Anasayfa haberler 2.400 Metrede Festival: Palandöken Caz Maz

2.400 Metrede Festival: Palandöken Caz Maz

0 Yorum

Dördüncü yılına giren Caz Maz’ın 2024 yılında gerçekleşecek ilk durağı, ‘Palandöken: Caz Maz’ olacak.

11-14 Ocak tarihlerinde Erzurum Palandöken’deki Sway Hotels’de düzenlenecek Caz Maz, ‘Lesli Karavil’ stand up gösterisiyle başlayıp Oz. Hybrid Ensemble, Öner Karaçuha Quartet, Aytek Dorken: Impromptu Harmony, ‘Su Sonia’ ve Marlô gibi isimleri ağırlayacak.

Caz Maz dostlarından aldığı enerjiyi ve güzel müziği harmanlayarak hazırladığı programlarıyla büyüyen bir festival olarak dördüncü yılına giriyor. Öncelikli hedefi sürdürülebilirliği, eğlenceyi, lezzeti ve paylaşmayı merkezde tutarak gelişmek ve farklı lokasyonlarda, yepyeni dostlar ile birlikte önümüzdeki yıllar için de nitelikli projeler sunmak olan Caz Maz’ın 2024 yılında gerçekleşecek ilk durağı “Palandöken: Caz Maz” olacak.

11-14 Ocak tarihlerinde farklı disiplinleri, kahkahayı ve iyi müziği, Sway Hotels’de bir araya getirmeyi kurgulayan Caz Maz, biraz kayak, şömine başında kanasta ve tabii ki bol müzikli bir hafta sonu için herkesi 2400 metreye davet ediyor.

‘Lesli Karavil’ stand up gösterisi ile başlayacak olan etkinlikte, Oz. Hybrid Ensemble, Öner Karaçuha Quartet, Aytek Dorken: Impromptu Harmony, ‘Su Sonia’ ve Marlô canlı ve dj performanslarıyla sahne alacak.

00:00